Najczęściej zadawane pytania

1. Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie?

Średni czas dostawy to 15 minut. Staramy się dostarczać zamówione lunche jak najszybciej – czasem udaje nam się to zrobić nawet w kilka minut!

2. W jaki sposób płacę za swoje zamówienie?

Rocket Luncher zapewnia bezpieczną płatność kartą w aplikacji. Proces ten odbywa się automatycznie po złożeniu zamówienia. Nie musisz już więcej szukać drobnych, aby zapłacić dostawcy.

3. Ile kosztuje dostawa zamówionego lunchu?

Lunch zamówiony przez naszą aplikację jest dostarczany bezpłatnie, prosto do recepcji Twojego biura.

4. Jak wygląda odbiór zamówienia?

Nie musisz być przy dostawie lunchu do biura – gdy tylko dotrze na recepcję lub do wyznaczonego miejsca odbioru, wyślemy Ci powiadomienie przez aplikację.

5. Czy mogę zamówić lunch dla kolegi?

Aplikacja umożliwia jednorazowo zamówienie pojedynczego lunchu. Poleć koledze Rocket Lunchera, niech dowie się jak wygodne może być zamawianie lunchu.

6. Czy mogę anulować swoje zamówienie?

Niestety nie ma takiej możliwości. Zawsze przed dokonaniem zamówienia widoczny jest ekran potwierdzenia, na którym można jeszcze dokonać zmian.

7. Nie jestem zadowolony z jakości otrzymanego dania. Z kim powinienem się skontaktować?

Po dostawie w aplikacji wyświetli się możliwość oceny zamówionego lunchu – to miejsce, abyś mógł wyrazić swoją opinię. Komentarze przekazujemy bezpośrednio do restauracji, dzięki czemu ma ona możliwość stale ulepszać swoją ofertę.

8. Dlaczego wybór dań jest ograniczony do kilku pozycji?

Wyselekcjonowanie dań umożliwia restauracji maksymalnie szybko dostarczyć Twój lunch. Nie chcieliśmy też, żebyś musiał się przedzierać przez długie i skomplikowane menu. Szanujemy Twój czas i chcemy Ci dostarczyć proste i wygodne rozwiązanie.